Ünlü Bitcoin Borsası Şaşırttı: Bu 70 Altcoin’i Ekledi!

Posted by

Coinbase, uluslararası müşteriler için onlarca altcoin projesine saklama hizmetleri desteği sağlıyor. Ünlü Bitcoin borsası, kripto ayak izini genişletmeye devam ediyor.

Coinbase Custody, saklama hizmetleri desteğini 70 altcoin ile genişletti

ABD merkezli kripto para borsası, İrlanda Dublin’deki Coinbase Custody International cold storage trust’ın bir parçası olarak 150’den fazla varlığı destekliyor. Coinbase Custody, şimdi yaptığı duyuruyla bu listeye 70 altcoin daha eklediğini söyledi. Coinbase, duyuruda “Bu yeni varlıklar yalnızca Coinbase Custody International aracılığıyla saklanabilir. Coinbase Custody Trust Company, LLC aracılığıyla gözaltına alınamazlar,” açıklamasına yer verdi.

Coinbase Custody International, büyük parası olan kurumsal yatırımcılar için bir saklama hizmeti. 2020’de piyasaya girdi. Dünya çapındaki ABD dışındaki müşterilere büyük miktarlarda kripto para birimi depolamak için son derece güvenli bir yol sağlamak üzere tasarlandı.

Coinbase’in destek eklediği altcoin’ler hangileri?

Yeni varlıkların listesi arasında, maliyetleri düşürürken bant genişliğini dağıtan bir içerik dağıtım ağı olan Aioz Network (AIOZ) yer alıyor. Projenin web sitesi, Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) Blockchain’lerle tamamen birlikte çalışabilir olduğunu ve anında kesinlik ve düşük işlem ücretleri sağlayabildiğini söylüyor.

Coinbase’den ayrıca, Shroom.Finance’ın (SHROOM) tamamlayıcı bir platformu olan Gameswap (GSWAP) da bulunuyor. Bu da oyuncuların Non Fungible Token’ler (NFT) trade yapmalarını sağlıyor.

Kaynak: Coinbase Varlıkları / Twitter

Monavale (MONA), kullanıcıların NFT’ler biçiminde özel dijital giysiler tasarlamasını sağlayan Digitalax’ın yerel tokeni. Proje, Creative Commons (CC0) lisansını Web 3.0 interneti için modaya getiriyor. Bir blog yazısında uzun vadeli hedefinin “kripto ekosistemindeki tüm oyunlar, sanal gerçeklik ve metaverseler için dijital moda NFT evi” olmak olduğunu söylüyor.

Kaynak: Coinbase Varlıkları / Twitter

Telcoin (TEL), hızlı işlemlere, özellikle küresel havalelere güç vererek telekomünikasyon endüstrisi ve daha geniş Blockchain alanı arasında köprü kurmak için tasarlandı.

Orca (ORCA), Solana’da (SOL) en kullanıcı dostu merkezi olmayan borsa (DEX) olmayı hedefliyor. Orca, Solana Blockchain’de, kullanıcıların tokenleri takas etmesine, bahis yapmasına ve getiri elde etmesine olanak tanıyan genel amaçlı bir otomatik piyasa yapıcı (AMM).

Kaynak: Coinbase Varlıkları / Twitter

Bonfida (FIDA), hem Solana hem de Solana tabanlı Serum (SRM) üzerine inşa edildi. Veri odaklı kripto traderları için hepsi bir arada bir platform olmayı amaçlıyor. Platformu, değişim istatistikleri, kripto şirketi incelemesi ve puanlaması, kripto trendleri ve daha fazlası gibi metriklere odaklanıyor.

Kaynak: Coinbase Varlıkları / Twitter

Celer Network (CELR), off-chain işlemleri güvenli bir şekilde sağlamak için tasarlanmış bir ölçeklendirme platformu.

Kaynak: Coinbase Varlıkları / Twitter

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.