Survivor’ın eski sunucusu Alp Kırşan İstanbul’u terk etti! Parada gözüm olsaydı…

Geçtiğimiz senelerde sunduğu survivor yarışmasının sunuculuğunu yapan oyuncu Alp Kırşan uzun zamandır hiçbir projede yer almıyordu. Bodrumda bir organizasyonda görüntülenen Alp Kırşan yaptığı açıklamalarla herkesi şaşırttı.

İstanbul’u terk eden ve ailesiyle birlikte Bodrum’da yaşayan Alp Kırşan’ın survivor sunuculuğundan ani ayrılışı herkesi şoke etmişti. Kırşan, “Türkiye’de, ailemin yanında olmayı seçtim. Acun Ilıcalı da anlayışla karşıladı” demişti. Ailesiyle birlikte gözlerden uzak bir hayat süren Alp Kırşan Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen ‘Beyaz Gece’ etkinliği sunuculuk yaptı. 

Oğulları Efe ve Ata ile ilgilendiğini söyleyen Kırşan, “Bunlar folik asit çocukları… Durmuyorlar, beyin olarak seninle yarışıyorlar. Bu yaş grubu çok zeki ve ailecek çok mağduruz. Buradan sesleniyorum; iki çocuk yapacaksanız ve ikincisi de erkek olacaksa dikkat edin… İstanbul’da yaşasaydım kesin tımarhanelik olurdum. Bodrum’da olduğumuz için çocukların isteklerini daha çabuk yerine getiriyoruz. Benim çocuklar Mustafa Topaloğlu’na pabucu ters giydirir.” dedi.

alp kırşan istanbul

“PARADA GÖZÜM OLSA İSTANBUL’DA YAŞARDIM”

Yeni proje müjdesini de veren Kırşan, “Zenginlik kültürümüz yok. Para ile çok işim yok. Çocuklarım hep aynı ayakkabıyı, aynı tişörtü giyiyor. Yenisini istemezler kolay kolay… Biz öyle büyüdük ve onları da o şekilde yetiştiriyoruz. Çok mutluyum Bodrum’da. Parada gözüm olsa burada değil, İstanbul’da yaşardım.” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Burak Özçivit’ten rol arkadaşı Jaffa’ya destek paylaşımı!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.