İşte Yasemin Şefkatli-İdo Tatlıses çiftinin dört katlı lüks villası…

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna’nın oğulları İdo Tatlıses (30), 7 Ekim 2021 tarihinde üç yıldır birlikte olduğu manken Yasemin Şefkatli ile nikah masasına oturmuştu. Oğlunun düğünü için kesenin ağzını açan Tatlıses, hiçbir masraftan kaçınmamış ve gelinine verdiği düğün hediyesi olay olmuştu. ‘İmparator’ lakaplı sanatçı, düğünde gelinine 450 bin TL değerinde bir altın kemer takmıştı.

550 kişinin katıldığı rüya gibi bir düğünle evlenen Yasemin Şefkatli-İdo Tatlıses çifti, balayına gitmek yerine ev yerleştirmeyi tercih etmişti.

EVİYLE KENDİ İLGİLENİYOR

Bahçe içindeki lüks evlerinin dekorasyonu ile kendisi ilgilenen Yasemin Şefkatli, çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabında takipçileriyle paylaşmıştı. Salonda yer alan mobilyalar için aksesuar seçimine başlayan ünlü isim, evin holüne büyük bir tablo asmıştı. Şefkatli evinin son halini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

DÖRT KATLI LÜKS VİLLA

Yaklaşık yedi aydır mutlu bir evlilik sürdüren Yasemin-İdo Tatlıses, evlerinde misafir ağırladı. Gülnur Güneş ve Mert Vidinli’yi yemeğe davet eden Tatlıses çifti Zekeriyaköy’deki villalarının kapılarını ilk kez açmış oldu.

Mert Vidinli, dört katlı lüks villada çektiği görüntüleri Youtube kanalında yayınladı. Derya Tuna’nın çocuklarına hediye ettiği ev, kendisine ait bahçeye, özel bir yüzme havuzuna sahip.

OFİS VE HOBİ ODASI

Yeşillikler içinde bir bahçesi olan villada, taş fırın detayı da bulunuyor. Şefkatli’nin kendisi için düzenlemeye devam ettiği bir ofisin olduğu evin üst katı İdo Tatlıses’in hobi odası. Video oyunlarına oldukça meraklı olan İdo’nun bu katta muhteşem bir manzarası ve oyun konsolu, bilgisayarı ve büyük bir televizyonu bulunuyor.

Henüz dekorasyonu bitmeyen evinin detaylarıyla kendi ilgilenen Yasemin Şefkatli, bu süreçle alakalı “Tamamlamamız 6-7 ayı bulur” açıklamasını yaptı. 

ARABALARI DİKKAT ÇEKTİ

30 yaşındaki İdo’nun müzik çalışmalarını yaptığı bir stüdyonun da olduğu kısım garaj olarak kullanılıyor. Ünlü şarkıcının günlük kullandığı otomobillerin yanı sıra konsere giderken kullandığı araçlar da burada yer alıyor.

“SARIŞIN KIZ BENİ BUL”

Geçtiğimiz aylarda GazeteMagazin, programına konuşan Şefkatli, İdo ile tanışma hikayesini ilk kez anlatmıştı. Şefkatli, “Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu. Üzerinde sarı bir tişört vardı, restoranın adını yazıp “sarışın kız beni bul” yazdı. Daha önceden İdo ile tanışmıyorduk. Sonra sosyal medya hesabına baktım galiba İdo’ya ilk mesajı da ben attım. Paylaşımını biraz komik bulmuştum, ama hoşuma da gitmişti” demişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.