Editör’ün seçtikleri…

Posted by

Zamansız şıklık

Renklerin coşkusuna tanıklık edeceğiniz, fuşya, yeşil ve mavilerle doğanın nude tonlarına hayran olacağınız Elle Shoes’ta rahatlık ve şıklık bir arada. Elegan stiliyle zarif seçimlerden hoşlananların vazgeçilmez modeller zamansız şıklık vadediyor.

Nem dopingi

Ashley Joy, bitkisel içeriklerin yer aldığı özel formüllü, yüzde 100 yerli üretim bakım ürünleri ile ilgi görmeye devam ediyor. Her ihtiyaca uygun çeşitlilik sunan ve ürünlerindeki doğaya saygılı duruşu ile fark yaratan yeni ürün yenileyici el kremi ise gün boyu nemlendirme sağlıyor.

Babanız için!

Dünyanın en büyük ve en kaliteli esans üreticisi Givaudan Paris imzası taşıyan esanslarla üretilen Wise Man Paris, Babalar Günü için birçok hediye seçeneği sunuyor. Her biri birbirinden değerli, özel harmanların birleşimi olan seçkilerle babanızı sevindirin.

Uyku konforu

Yataş Bedding’in zengin yastık koleksiyonunda yer alan ‘Airborne Yastık’ özel Spacer kenar uygulamasıyla terlemeyi önlerken, ‘Piro Yastık’ şıklığı ve rahatlığıyla fark yaratıyor. Yumuşak ve hafif yapısıyla konforlu bir uyku deneyimi yaşatan marka ürünleri kılıfı çıkarılarak makinede yıkanabiliyor.

Hediye seçeneği

Lacoste, Babalar Günü için birbirinden özel hediye seçenekleri sunuyor. Zamana meydan okuyan, özel örme tekniğiyle tasarlanan polo tişörtleri kişiselleştirme deneyimi ile kıymetliniz için en özel hediye olmaya aday.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.