Burcu Binici ve Tankurt Manas ayrılıyor! Daha evleneli bir ay bile olmamıştı

Posted by


Oyuncu Burcu Binici, geçtiğimiz eylül başında rapçi Tankurt Manas ile dünayevine girmişti. “Sıfır Şaka” notuyla nikahtan pozlarını paylaşan güzel oyuncu şimdilerde Tankurt’la olan fotoğraflarını ve Tankurt Manas’ın resmi hesabını sosyal medyadan sildi.

Bir süredir nişanlı olan ve birlikteliklerine attıkları imza ile devam etmek isteyen oyuncu Burcu Binici ve rapçi Tankurt Manas, geçtiğimiz ayın başında evlendi. Manas ve Binici hakkında iddialar ortaya atılırken, çiftin sosyal medya üzerinden birbirilerini sildikleri fark edildi.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA EVLENDİ

‘Söz’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Bir Bulut Olsam’ dizilerinden sonra şimdilerde ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ isimli dizide rol alan oyuncu Burcu Binici, performanslarıyla kendini kanıtladı. Geçtiğimiz haftalarda Tankurt Manas’la Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

HER ŞEY SESSİZ SEDASIZ…

Sessiz sedasız evlenen çiftten, sessiz sedasız ayrılık geliyor gibi duruyor. çiftin sosyal medya profillerinden birbiriyle olan fotoğraflarını sildiği ve birbirlerini takipten çıkardıkları görüldü. Bu gelişme sonrası ayrılık iddiaları ortaya atılırken, çiftten henüz bir açıklama gelmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Kayseri’de 8 yaşındaki çocuktan Türk bayrağına saygı!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.