Boğaz’da Serkan Kaya ile arabesk rüzgarı esti

Arabesk müziğin güçlü sesi Serkan Kaya, ‘Gönül Bahçem’ şarkısıyla başlattığı müzik şölenine ‘Tanrı İstemezse’, ‘Kara Gözlüm’, ‘Kalakaldım Kışın Ortasında’ gibi sevilen parçalarıyla devam etti. Gece boyunca hit şarkılarının yanı sıra arabesk müziğe damga vuran eserler ve türkülerle müzikseverlere unutamayacakları bir gece yaşattı.

“KAÇAK’I BAŞTAN SONA DİNLEYELİM Mİ?”

Serkan Kaya’nın ‘Bülent Özdemir Şarkıları’ albümünde seslendirdiği ‘Kaçak’ şarkısı ilk kez Boğaz’da yankılandı. Kaya, yeni şarkısının heyecanını binlerce hayranıyla paylaşırken şarkının video klibi de ilk kez Kuruçeşme Açıkhava izleyicilerinin beğenisine sunuldu.

Serkan Kaya o anları, “Kaçak şarkısını baştan sona dinleyelim mi artık?” diyerek, duyurduktan sonra sözleri Sezen Aksu’ya ait olan şarkının bestekârı Bülent Özdemir’i sahneye davet etti. Birlikte şarkının video klibini izleyen ikili, ‘Kaçak’ düetiyle de müzikseverleri mest etti.

HEYECANDAN MUMLARI ÜFLEMEYİ UNUTTU

Serkan Kaya, yeni şarkısını paylaştığı dakikalarda sahneye gelen pastayla 47’nci yaşını da sevenleriyle birlikte kutladı. Konserinde birden fazla kutlama heyecanı yaşayan Kaya, pastasını kesince tüm salondan “Mumları üfle” sesleri yükseldi. Hayranlarının uyarısıyla mumlarını söndürmediğini fark eden Serkan Kaya, “Elimiz ayağımız karıştı” diyerek mumları üfledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.