Ahmet Batman’dan yeni kitap: Yaz Bulutları

Kitaplarıyla binlerce okurun hayatına dokunan Ahmet Batman yeni kitabı Yaz Bulutları ile takipçilerine tekrar bir dost eli uzatıyor, hayatın şiddetli yollarında umudumuzu kaybetmememiz için yeni nedenler bulacak pencereler açıyor.

Giderek daha yalnız ve çaresiz hissettiğimiz günümüz dünyasında tanıdık bir ses, gülümsemek ve yola devam etmek için bir yoldaş olan yeni kitabıyla Ahmet Batman sevenlerine hayattaki küçük mucizeleri fark etmeleri için ipuçları veriyor.

İstediğin bir yıla dönebilecek olsan, hangi yıla dönerdin? İnsan bazen vaktin bir an evvel geçmesini istiyor bazen de yaşadığı anın içinde bir ömür kalmayı. İçinde bulunduğumuz olaylar ve hissettiklerimiz dışında yokuz aslında.

Birileri için tahminen çok değerliyiz hatta olmazsak olmaz ancak dünyaya bakınca biz olmasak da olur üzere. Hayat böyledir. Öykün devam ettiği sürece gayret edersin.

Sayfa: 200

Kazanmak ya da kaybetmek

Kazanmak ya da kaybetmek değildir sorun, aslında bundan ibaret olamaz hiçbir şey. Gayrettir hayat yalnızca. Bazen kendinle bazen de çok öbür şeylerle… Tahminen harika şeyler yaşamayacağız.

Görmesini bilene mucize

Belki en yakın sandıklarımız için bile hakikaten var olamayacağız. Olsun. Müzikler söyleyeceğiz, sinemalar izleyeceğiz, kitaplar okuyup anılar biriktireceğiz. Gün gelecek tahminen de seninle yan yana bir kıyı kasabasında yaz bulutlarını seyredeceğiz. Tahminen bizim de mucizemiz budur. Görmesini bilene her şey mucize.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.