Acun Ilıcalı’dan o yarışmacının annesine cevap…

Posted by

Survivor’da dün gece Batuhan Karacakaya 3. Olarak Survivor’a veda etti. Karacakaya’nın annesi Gülhayat Karacakaya sosyal medya hesabından oğlunun hakkının yenildiğini iddia ederek paylaşımlarda bulundu. Gülhayat Karacakaya Twitter hesabından yaptığı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Oğlumun Hakkını Yiyenler haklarında boğulsun. On gündür her yere yazdım, çırpındım. Oğlumun yine hakkı yenecek dedim. Karşılık bulamadım. Ben kimim ki, duyduklarım beni kahrediyor. Oğlum sadece hak dediği için iki senedir kaybettik. Hala her yeri ağrıyor. Gitti oğlumun emekleri. Hayatımın sonuna kadar canım çok yanacak.”

Acun Ilıcalı, geçtiğimiz günlerde Gülhayat Karacakaya’nın bu sözlerine karşılık olarak bir açıklama yapacağını duyurmuştu. Survivor All Star 2022 finalinde açıklama yapan Acun Ilıcalı şunları söyledi:

Bizi genelde anneler, abiler, kardeşler protesto eder. Bizim asıl malesef karşı tarafta olan, anlamsız duygular besleyen yarışmacıların yakınları oluyor. Yarışmacıları bütün Türkiye’ye tanıtmamız onların güzel kalplerini Türkiye ile buluşturmamız onlar için bir şey ifade etmiyor. Onlar çocukları yarışmayı kazanmadıkları zaman bize düşman oluyorlar.

Sevgili Batuhan’ın da annesi sağolsun bizi tebrik etmiş bugün teşekkür etmiş bize. Buradan Gülhayat hanıma da selamlar. Oğlu şampiyon olmadığı zaman biz suçlu oluyoruz. Oğlu kazanamadığı zaman prodüksiyon suçlu, panorama suçlu. Bütün ihale de bize kalıyor. Herhalde şunu hiç düşünmüyor ki bizim kimden ne çıkarımız olabilir? Biz Batuhan’ı seviyoruz, Batuhan ile hiçbir problemimiz olmadı.

Fakat anneler, babalar onlar evlatları için daha hassas davranıyorlar. Geçen sene Aleyna’nın annesi bayağı aktifti. Bu sene de Batuhan’ın annesi finali güzel yaptı. Bu akşam ekstraya katılacağım. Hanımefendi ile ilgili de bazı şeyler söyleyeceğim şuanda finali bozmak istemiyorum. Gerekli cevabı da ekstrada vereceğim kendisine. Bizi suçlamak, çamur atmak bunlar üzücü, bir anneye yakışmayan şeyler. Bir insanın evladı şampiyon olmadı diye organizasyonu karalaması bana çok doğru gelmiyor.

Odatv.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.